Skontaktuj się z pracownikami MERCAREON

Skontaktuj się z nami

Obsługa klienta MERCAREON: szybki i łatwy dostęp do informacji

 

Jesteśmy do dyspozycji w przypadku zapytań dotyczących systemu Zarządzania oknami czasowymi
w dostawach handlowych. Masz pytania dotyczące nowych produktów, potrzebujesz informacji
na temat rejestracji lub pomocy w obsłudze platformy?

Zadzwoń do nas. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do 18:00!

Doradcy i dane kontaktowe

  • Nowi klienci | Sieci handlowe
  • Nowi klienci | Przewoźnicy
  • Klienci | Przewoźnicy
  • Problemy z aplikacją?
  • Klienci | Sieci handlowe
  • Sprzedaż

Nowi klienci | Sieci handlowe

+48 12 630 37 70
asm@mercareon.com

Nowi klienci | Przewoźnicy

+48  12 631 20 91

customerservices.east@mercareon.com

Rejestracja nowych przewoźników

Klienci | Przewoźnicy

+48 12 630 37 70

support.east@mercareon.com

Problemy z aplikacją?

Dzięki funkcji udostępniania ekranu lub zdalnemu dostępowi
możemy rzucić na to okiem.

Zdalna diagnoza doradcy klienta

Klienci | Sieci handlowe

+48 12 630 37 70

asm@mercareon.com

Sprzedaż

UK

David Williamson

williamson@mercareon.com

+44 794 129 88 42

D-A-CH

Daniel Thiemann

thiemann@mercareon.com

+49 173 239 15 88

FR

Laurent Schuhmann

schuhmann@mercareon.com

+33 645 855 77 1

IT

Andrea Gerolimon

gerolimon@mercareon.com

+39 392 435 92 20

IT

Michele Bredice

bredice@mercareon.com

+39 331 613 71 57

NL

Daniel Thiemann

thiemann@mercareon.com

+49 173 239 15 88

PL

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

ES

Enrique Roldan Pizzi

roldan@mercareon.com

+34 695 483 53 8

CZ

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

HU

Tibor Bátki

batki@tranporeon.com

+42 131 550 33 33

RO

Tibor Bátki

batki@tranporeon.com

+42 131 550 33 33

HR

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

SL

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

SK

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

BG

Tibor Bátki

batki@tranporeon.com

+42 131 550 33 33

Skontaktuj się z nami...

Wypełnij formularz kontaktowy.
Niezwłocznie zajmiemy się Twoim zapytaniem.

NASZA SIEDZIBA

 

Please choose your language

close