Contact

MERCAREON Klantenservice – Wij helpen u graag verder.

Wij zijn uw aanspreekpartner voor alle onderwerpen die te maken hebben met de logistieke oplossingen die wij aanbieden. Heeft u vragen over nieuwe producten, wilt u meer weten over de registratie of heeft u ondersteuning nodig bij het gebruik van het platform? Aarzel dan niet om contact op te nemen!

Wij staan van maandag tot vrijdag van 7.30 tot 18.00 uur voor u klaar

 

 

Contact informatie

  • Potentiële klanten | Retail
  • Bestaande klanten | Retail
  • Potentiële klanten | Vervoerders
  • Bestaande klanten | Vervoerders
  • Problemen met de applicatie?
  • Verkoop

Potentiële klanten | Retail

+49 (0) 7 31 / 40 38 83 -50
asm@mercareon.com

Bestaande klanten | Retail

+49 (0) 731 40 38 83 -50

asm@mercareon.com

Potentiële klanten | Vervoerders

+49 (0) 7 31 / 1 69 06 -200

customerservices.west@mercareon.com

Registratie voor nieuwe vervoerders

Bestaande klanten | Vervoerders

+49 (0) 731 / 40 38 83 -10

support.west@mercareon.com

Problemen met de applicatie?

Door middel van scherm overdracht en toegang op afstand kunnen wij eenvoudig meekijken.

Start een remote diagnose met een support medewerker

Verkoop

UK

David Williamson

williamson@mercareon.com

+44 794 129 88 42

D-A-CH

Daniel Thiemann

thiemann@mercareon.com

+49 173 239 15 88

FR

Laurent Schuhmann

schuhmann@mercareon.com

+33 645 855 77 1

IT

Andrea Gerolimon

gerolimon@mercareon.com

+39 392 435 92 20

IT

Michele Bredice

bredice@mercareon.com

+39 331 613 71 57

NL

Daniel Thiemann

thiemann@mercareon.com

+49 173 239 15 88

PL

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

ES

Enrique Roldan Pizzi

roldan@mercareon.com

+34 695 483 53 8

CZ

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

HU

Tibor Bátki

batki@tranporeon.com

+42 131 550 33 33

RO

Tibor Bátki

batki@tranporeon.com

+42 131 550 33 33

HR

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

SL

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

SK

Łukasz Hińcz

hincz@mercareon.com

+48 501 891 950

BG

Tibor Bátki

batki@tranporeon.com

+42 131 550 33 33

Contacteer ons...

 

Vul het contactformulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op. 

ONS HOOFDKANTOOR

 

Please choose your language

close